Dumni z Zwycięstwa , Mocni po Porażce ! :)

W Pierwszym Meczu Ligowym o Mistrzostwo podokręgu nasza drużyna pokonała na własnym boisku gości z Skrzyszowa 3:1 .

Początek spotkania był wyrównany aż do momentu gdy po faulu na stoperze w własnym polu karnym piłka odbiła się od ręki naszego zawodnika i po błędzie sędziego został podyktowany rzut karny , lecz ogromnym popisem swoich umiejętności bramkarskich pokazał się Michał Bodys, który obronił karnego .

Od tego momentu Płomień grał coraz agresywniej : po faulu na Kacprze Rubaku do Rzutu Wolnego podszedł Patryk Grzybek Lecz po jego uderzeniu piłka trafiła w słupek no ale , 5 minut później cwaniactwem piłkarskim popisał się Kacper Rubak i strzelił gola na 1:0 taki wynik utrzymał się do 2 połowy .

W 2 połowie goście postawili na ataki od początku z 3 sytuacji gdzie było niebezpiecznie Michał Bodys wyszedł górą z 2 w 3 niestety nie miał szans było dużo zamieszania i padł gol na 1:1 , gra od tego momentu się zaostrzyła , gdy zostało do końca meczu około 15 minut Kacper Rubak Chciał zmiany po drobnym urazie, po czym trafiła do niego piłka prostopadła i wyszedł sam na sam z bramkarzem gości i lekkim strzałem obok nogi trafia na 2:1 tak samo było i 10 minut później piłka zagrana górą robi kozioł bramkarz wychodzi na 11 m a Kacper Rubak lobując bramkarza z 16m zapisuje Hat-Tricka i zamyka wynik Spotkania

Niestety Na Wyjazd do Jejkowic zabrakło nam paru piłkarzy i niestety Płomień Przegrał 5:0 grając w 10 .