TRUDNY MECZ ALE WAŻNE 3 PUNKTY

Drużyna Płomienia Podejmował Dziś na własnym boisku Rydułtowy które przyjechały w niekompletnym składzie, lecz postawili nam oni bardzo duży opór, Skrót opisowy meczu niżej :

• od pierwszych minut rzuciliśmy się do ataku po jakimś czasie przyszedł  czas na atak gości który zakończył się golem , lecz nie uznanym bo zawodnik walcząc o piłkę popychał zawodnika gospodarzy i zakończyło się to faulem
  • podanie prostopadłe do napastnika Krzysztofa Stencla który został sfaulowany i został podyktowany karny dla gospodarzy, do piłki podszedł Patryk Grzybek który niestety uderzył akurat w takie miejsce gdzie bramkarz mógł ją sięgnąć bez problemu wybijając na róg.
  • znów groźny strzał oddał napastnik Gości trafiając w poprzeczkę
  • po czym już goście niczym nie odpowiedzieli bo nasza drużyna wbijała piłki tylko w pole karne przeciwników lecz w tym Meczu Konrad Piecha był w słabej formie gdzie nie wykorzystał żadnej piłki z której mógł strzelić bramkę .
  • 2 połowa była już nerwowa po szybkim strzeleniu gola na 1:0 po akcji 3 piłkarzy która rozpoczęła się od odbioru piłki w obronie przez Kamila Kowalczyka i podaniem do środka Gdzie był Patryk Radyszuk po Czym mijając jednego obrońce wypuścił aż 3 zawodników sam na sam z bramkarzem , lecz do piłki dopadł tylko jeden z nich ,czyli Krzysztof Stencel Który mijając bramkarza skierował piłkę do pustej bramki
  • nie pozwalaliśmy na groźne ataki gościom, lecz i tak dochodzili do strzałów i sytuacji sam na sam Gdzie jednak górą wyszedł Michał Bodys.
  • po czym akcja idzie lewą stroną Kamil Kowalczyk Zagrywa do Krzysztofa Stencla ten wypuszcza go sam na sam z bramkarzem, lecz zwlekając z uderzeniem uderzył wprost w jego nogi .
  • akcja która odebrać nam mogła 3 punkty rozpoczęła się od lewej strony od odpuszczenia zawodnika Gości przez  Kamila Kowalczyka który wszedł miedzy czterech graczy i został sfaulowany w polu karnym , karny dla Gości Zakończony golem wynik 1:1 pięć minut przed końcem spotkania .
  • jednak ostatnie akcja należała do gospodarzy ostatnie sekundy doliczonego czasu Patryk Grzybek Zagrywa do boku gdzie do piłki dopadł Kamil Kowalczyk, który przebiegł 30 metrów na sprincie mijając 3 obrońców i zakończył strzałem po długim słupku piłka wpadła do siatki ustalając wynik spotkania na 2:1